Vai 2020.gadā būs LĪgo Vecpiebalgā?

ŠOGAD pasākumus diemžēl NENOTIKS. Līdz pēdējāmn cerējām, ka varēsim rīkot, bet ierobežojumi mums to neļauj. Tiekamies nākamgad un iespējams pat jaunā lokācijā.

Vēlam Lūstīgi nolīgot mājās 🙁

Vai šogad pasākums būs labāks kā iepriekšējos gadus?

Būs labāks, foršāks un kvalitātīvāks! Apkoposim kāpēc, pēc priekšlikumiem iepriekšējos gados, ko esam ņēmuši vērā:
1. Biļetes cena. Ģimenēm, bērniem un pensionāriem biļetes par puscenu. Kā arī grupām (10 cilvēki) atlaide.

2. Tualetes. Tualetes vizuāli liksies,ka nav vairāk kā iepriekšējos gados. Bet ir būtisks papildinājums to uzkopšanas procesā. Tās tiek izsūknētas un notīrītas rītā un vakarā, vai arī pēc pieprasījuma ātrāk, sadarbaojoties ar vietējo Vecpiebalgas apsaimniekotāju.

3. Sporta aktivitātes. Tās esam pārcēluši uz Līgo dienu, nevis pēc, kā tas bija ierasts. Tomēr pēc lielās nakts līgošanas labāk ir atpūsties. Bez traumām un liekiem kašķiem sportojot.

4. Muzikālais formāts. Tikai Latviešu mūzika.

5. Līgo tradīcijas. Jau no iepriksēja gada pievēršam tam lielāku uzmanību, tāpēc šogad beidzot arī pie mums būs teātra izrāde “Skroderdienas Silmačos” ar talantīgajiem Vecpiebagas amatierkolektīva “Sumaisītis” aktieriem 20 cilvēku sastāvā, 2,5 stundu garumā!

6. Ēdināšana. Ēdinātāji parasti tiek piesaistīti no malas un gadu no gada cenšamies ņemt vērā visus priekšlikumus. Cenu mēs varam ietiekt nepārspīlēt, bet rindas un apkalpošanu lūdzam būt saprotošiem, ja ir daudz cilvēku. Tāpēc pīķa stundās lūdzam uzēst savu paņemto ēdienu. Un protams pirkt biļetes iepriekšpārdošanā, jo pēc tā tiek aprēķināts cik daudz ēdinātāju pakalpojumus piesaistam. Tas pats attiecas arī uz tualetēm.

7. Atrakcijas bērniem. Būs pieejamas vairākas piepūšamašās atrakcijas un BEZMAKSAS. Lābāk mazākā apjomā un bezmaksas, nekā atvest veselu karuseļu kompāniju, kur vien atrakcija maksā ap 5 eur.