Telšu pilsētiņas info 2020.gadam tiks papildināts drīzumā


2019.gada – Festivāla organizatori ir parūpējušies arī par telšu pilsētas iespējam. Vienai personai uz 3 dienām ir 7 Eur. Maksa ir par personu ieejai telšu pilsētiņā, nevis par telti.

Telšu pilsētiņā drīkst:
– ņemt līdzi savu dzeramos un ēdamos
– cept gaļu uz saviem grilliem un tml. (ugunskuru kurināt kategoriski aizliegts)
– teltis un nelielas saliekamās nojumītes
– ievest karavānas, treilerus, laivas, dzīvojamās mājas, kuras ir ar piekabi tikai no (plkst. 15:00 līdz 21:00 – 22.jūnijā) un no (plkst. 11:00 līdz 16:00 – 23.jūnijā).  Citos laikos caurbraukšana ir apgrūtināta un nevēlama, jo visu braucamo daļu aizņem cilvēki pie ieejas.
Treilera caurlaide telšu pilsētiņā – 10 Eur (maksā uz vietas)

Telšu pilsētiņa atrodas blakus estrādei un Alauksta ezeram. Kā arī ezera krastmalā ir volejbola laukumi un atpūtas teritorija. Ņemot vērā pagājušo gadu pieredzi iesakām paņemt lielāku mugursomu vai kādu ratiem līdzīgu pārvietojamo līdzekli (ratus, tačku), lai var savus alus krājums aizvest līdz telšu pilsētai. Savi 100 – 300 metri no autostāvietas tomēr sanāk, ko nest, atkarībā kurā telšu pilsētiņas galā būsi nobāzējies.
Estrādes un pludmales atpūtas teritorijā savu alkoholu un ēdienu ienest nedrīkst. Tam paredzēti festivāla officiālie bāri un bufetes.

Telšu pilsētiņā drīkst ienest visu, kas līdzi un kas vajadzīgs priekš atpūtas uz Līgo pasākumu.

Citi jautājumi; Tel. +371 28600213

Drošības nolūkos telšu pilsētiņā ar auto nedrīkst iebraukt un tā ir jāatstāj autostāvietā, kas ir turpat netālu. Izņemot karavānas pasākuma sākumā.

Tieši tāpat pamest telšu pilsētiņu var pamest, kad ir atbrīvojusies vieta braukšanai.
Būs speciāli ierādīta vieta karvānām un dzīvojamiem vagoniņiem tuvāk izejai, lai netraucētu telšu pilsētiņai.

Biļetes pērc šeit: https://ticketpoint.lv/products/ligo-festivals-vecpiebalga-2019/

samza-telts
karte