LĪGO festivālam Vecpiebalgā ATLIKUŠAS MAZĀK PAR 150 BIĻETĒM, VĒL ŠODIEN -30% SAMAZINĀTA CENA BIĻETĒM!

Q&A

Līgo festivāls Vecpiebalgā 2024!
Jūs jautājat, mēs atbildam!
 

1. Kad un kur notiks “Līgo festivāls 2024” Vecpiebalgā?

Vecpiebalga vilina ne tikai ar ūdensrozēm, bet arī ar Līgo festivālu trīs dienu garumā, pie pašas dabas krūts, skaistajā Alauksta ezera krastmalā.
22. jūniju sāksim ar ielīgošanu un grupu Apvedceļš no 12:00 atveram festivāla vārtus. Norises vieta: Alaukstas estrāde, Vecpiebalgas pagasts. Meklē WAZE –  ALAUKSTA ESTRĀDE

2. Kur tieši atrodas «Alauksta estrāde» un kā tur nokļūt?

Alauksta estrāde un skaistā Alauksta ezera krastmala atrodas Vidzemes augstienē, Vecpiebalgas novadā.

Ja dodies ar auto: Ievadi navigācijas meklētājā – “Alauksta estrāde”. Pasākuma vietā būs maksas autostāvvieta (vietu skaits ierobežotā daudzumā). Vienreizēja maksa 5 EUR. (Norēķini tikai skaidrā naudā)

Ja dodies ar sabiedrisko transportu, tad brauc līdz pieturai “Vecpiebalga” ar tiešo autobusu no sev ērtākās pilsētas.
Autobusu sarakstus meklē šeit: https://www.1188.lv/satiksme/starppilsetu-autobusi
Ierodoties uz festivālu ar sabiedrisko transportu, ar kājām no pieturas “Vecpiebalga” līdz estrādei ir apmēram 40 minūtes.

3. Kur var nopirkt biļetes?

Biļetes Tu vari iegādāties šeit: https://ticketpoint.lv/pasakumi/gimenes-pasakumi/ligo-vecpiebalga-2024/

Kā arī biļetes pērc Biļešu servisa kasēs, Circle K degvielas uzpildes stacijās un Latvijas pasta filiālēs.

Biļete der gan papīra formātā, gan elektroniska. No savas puses iesakām NEPRINTĒT biļetes un saudzēt dabu. Vienkārši uzrādi to no sava telefona/planšetes.

4. Kādas ir naktsmāju iespējas?

Līgo Vecbpiebalga piedāvā telts vietas telšu pilsētiņā. Telšu pilsētiņa tradicionāli tiks sadalīta divās daļās – Telšu nometne un Motorizēto māju stāvvieta. Ja iegādājies motormājas vietu, tad ierodies tikai ar tam paredzētu motormāju/karavānu. Piekabes, busiņi ar matraci, u.c. kreatīvi risinājumi ar transportlīdzekļiem netiks ielaisti. Par teltīm un motormājām ir jārūpējas pašiem.

Lai nodrošinātu festivāla drošību un kārtību, motorizētās mājas, telšu pilsētiņā, drīkstēs pārvietoties konkrētos laika posmos. (Tikai lai iebrauktu un izbrauktu no telšu pilsētiņas). Ar motorizētām mājām, telšu pilsētiņas zonā aizliegts pārvietoties ārpus norādītā laika. (Sods 1000 eur).

Motorizēto māju kustību laiki iebraukšanai un izbraukšanai no telšu pilsētiņas:
22.06 no 12:00 līdz 16:00
23.06 no 12:00 līdz 16:00
24.06 no 12:00 līdz 15:00

5. Vai šis ir ģimenes pasākums?

Šis NOTEIKTI ir ģimenes pasākums. Jūs sagaida atpūta ezera krastmalā un dažādas sporta spēles visas dienas garumā. Kā arī būs atvērts bērnu laukumiņš ar piepūšamajām atrakcijām un putu ballīti. Bērniem līdz 4 gadiem (ieskaitot) ieeja ir bez maksas. Pensionāriem un bērniem līdz 14 gadu vecumam (ieskaitot) pazemināta biļetes cena. Kā arī ir pieejamas ģimenes biļetes par īpaši izdevīgu cenu.

6. Kādas ir norēķinu iespējas?

Festivālā norēķināties varēs TIKAI skaidrā naudā. Bankomāts festivāla teritorijā nebūs pieejams, tāpēc labāk iepriekš sagatavojies maksāt skaidrā naudā. Pie atsevišķiem tirgotājiem varēs norēķināties arī ar karti, bet uz to paļauties neiesakām.

7. Vai būs pieejami ēdieni un atspirdzinājumi?

Pasākuma laikā darbosies bāri un ēdināšana. Būs plašs alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāsts, tai skaitā kafija un garšīgs, auksts alus.

8. Vai būs pieejams dzeramais ūdens?

Dzeramo ūdeni aicinām ņemt līdzi vai iegādāties pie tirgotājiem.

9. Vai būs iespēja uzlādēt mobilo telefonu?

Jā! Visu festivāla laiku darbosies telts, kurā būs iespējams bez maksas uzlādēt savus telefonus.

10. Vai Līgo Vecpiebalga 2024 ir padomājuši par drošību?

Jā, mums ir izklaides industrijai atbilstošs apsargu daudzums. Turklāt uz vietas dežūrēs mediķi pirmās palīdzības sniegšanai. Darbinieki ir īpaši apmācīti rīkoties masu pasākumos brīvdabā.

11. Kā ir ar Jāņu ugunskuriem, un vai tos ir ļauts degt pie teltīm?

Pie teltīm savus ugunskurus, mūsu visu drošības labad, kurināt ir aizliegts. Tajā pašā laikā var kurt uguni grilos. Aicinām visus apmeklētājus paņemt līdzi savu ugunsdzēšamo aparātu no automašīnas. Tādējādi mēs visi jutīsimies vēl drošāk, ja nu gadījumā kāda lieka dzirkstele trāpīs ne tur, kur vajag.

12. Vai es varu festivālā ierasties ar savu mājdzīvnieku?

Skaļa mūzika, skaņu specefekti, kūpoši grili, daudz pārvietošanās, mazi bērni. Skaļas sarunas un sasaukšanās, jautras dziesmas kompānijās…  Tādēļ savus mazos un lielos mājas mīluļus festivāla laikā noteikti atstāsim mājās, viņu pašu, organizatoru un citu apmeklētāju labsajūtai un sirdsmieram.

LigoVecpiebalga.lv

(C) SIA ticketpoint 2022