LĪGO festivālam Vecpiebalgā ATLIKUŠAS MAZĀK PAR 150 BIĻETĒM, VĒL ŠODIEN -30% SAMAZINĀTA CENA BIĻETĒM!

FESTIVĀLA NOTEIKUMI

Festivāla un apmeklējuma noteikumi:

– Telšu pilsētiņa un festivāla teritorija ir atdalīta. Telšu pilsētiņā drīkst ienest savu ēdienu un dzērienus. Pašā festivāla konecrta un pludmales teritorijā nedrīkst ienest savus ēdienus un dzērienus drošības un kārtības nolūkos. Festivāla teritorija atrodas skaistā vietā pie Alauksta ezera un sasistas stikla pudeles krastmalā nebūtu droši nevienam. Pasākumā strādās vairāki BĀRI un ĒDINĀŠANAS zonas. Bāros būs pieejams gards auksts alus un dzērieni visu diennakti.(7:00 – 9:00 pauze)
– Par drošību pie ūdens atbild katrs apmeklētājs personīgi un organizators neuzņemas par to atbildību.
– Negulēt/neaizmigt lielā ugunskura tuvumā un nelekt tam pāri. Par aizmigšanu un ievelšanos ugunskurā organizators neuzņemas atbildību.
– Par satiksmes negadījumiem maksas autostāvvietā organizators neuzņemas atbildību. Lūdzu ievērot valstī noteiktos ceļu satiksmes noteikumus un nebraukt alkohola reibumā.
– Alkohola reibumā nedoties peldēt un nepārvietoties ar laivu.
– Ieeja festivālā ar suņiem (un citiem dzīvniekiem) nav atļauta.

Telšu pilsētiņas noteikumi:

-Telšu pilsētiņā var ierasties 22.jūnijā no plkst.12:00
-Telšu pilsētiņa jāatbrīvo 24.jūnijā līdz plkst. 14:00
-Lūdzam aiz sevis savākt un atkritumu maisus pēc pasākuma atstāt pie caurstaigājamās ejas uz estrādes teritoriju speciāli norādītā vietā.
-Ar motorizētām mājām, telšu pilsētiņas zonā aizliegts pārvietoties ārpus norādītā laikā. Kategoriski aizliegts pārvietoties naktī. (Sods 1000 eur). 
– Motorizēto māju kustība, iebraukšana un izbraukšna uz paredzēto vietu telšu pilsētiņā, speciāli norādītajā vietā atļauta katru festivāla dienu no 12:00 – 16:00.
– Aizliegts kurināt atklātus ugunskurus, bet drīkst cept savu ēdienu uz saviem griliem, kurā uguns ir noslēgts. Grili un atkritumi pēc sevis ir jāsavāc pilnībā. Pelnus un ogles arī jāsavāc aiz sevis un sabērt maisā, kuru atstāsiet kopējā miskastē.

LigoVecpiebalga.lv

(C) SIA ticketpoint 2022